اولین فستیوال موسیقی الکترونیک تهران اولین فستیوال موسیقی الکترونیک تهران
Author Name

اولین فستیوال موسیقی الکترونیک تهران

18 February 2018 News Concert 30,582 views

اولین فستیوال موسیقی الکترونیک تهران با حضور ۱۴ گروه موسیقی از ۱۲ تا ۱۸ اسفند به میزبانی پردیس چارسو برگزار می‌شود.در این برنامه قرار است جمعی از هنرمندان موسیقی الکترونیک برای اولین‌بار گرد هم بیایند و آثار جدیدشان را برای علاقه‌مندان این سبک اجرا کنند.

حمید خسرو بیگی به عنوان ایده پرداز این اتفاق با ابراز خشنودی از مهیا شدن شرایط برگزاری این فستیوال در کشور اصافه کرد: “این اولین بار است که این فستیوال در کشور برگزار خواهد شد.اولین باری است که تمامی هنرمندان بزرگ سبک موسیقی الکترونیک کشور در کنار هم قرار میگیرند و به اجرای برنامه میپردازند. اما این اتفاق یک روزه و یک شبه شکل نگرفته و شرایط آن محیا نشده است.”

خسروبیگی در پاسخ به این سوال که آیا فستیوال موسیقی الکترونیک تهران جنبه رقابتی دارد گفت: «اولین دوره فستیوال موسیقی الکترونیک تهران جنبه رقابتی ندارد اما برای سال‌های بعد فراخوان را به صورت عمومی اعلام می‌کنیم و قطعاً بخش رقابتی هم خواهیم داشت.»

او درباره انتخاب سالن هم می‌گوید: «یکی از پروسه‌های اصلی ما انتخاب سالن بود. نمی‌خواستیم در اولین دوره سراغ سالن‌های بزرگ برویم و دیدیم که چارسو بهترین سالن است. چون برای ما مهم بود که فضا و محل قرارگیری سالن با مضمون برنامه تفاوت نداشته باشد. همچنین این سالن از لحاظ صوت و فضا درجه یک است. بلیت‌فروشی ما از روز دوشنبه ساعت ۱۴ در سایت ایران کنسرت آغاز می‌شود. همچنین از زحمات و همراهی اداره ارشاد استان تهران و اداره اماکن تشکر می‌کنم. با مساعدت عزیزان این دو اداره، روند برگزاری این فستیوال به خوبی پیش رفت و تسریع شد.»

اما برنامه اولین فستیوال موسیقی الکترونیک تهران به این شرح است:
۱۲ اسفند:  Anunnaki signal (سانس اول)، محمد رجبی (سانس دوم)
۱۳ اسفند: M.H PROJECT (سانس اول)، #TEHRAN (سانس دوم)
۱۴ اسفند: گروه jetpack  به همراه عرفان قوی‌قلب و امیرعلی رحمانی (سانس اول)، محمد صادقی (سانس دوم)
۱۵ اسفند: محمد صادقی (سانس اول)، اشکام (سانس دوم)
۱۶ اسفند: elemaun (سانس اول)، خشایار روانگر (سانس دوم)
۱۷ اسفند: Alian (سانس اول)، پویا معمارزاده (سانس دوم)
۱۸ اسفند: پیام رونق (سانس اول)، نیما رمضان به همراه امیر بال افشان و سیاوش حسینی‌زاده (سانس دوم)، پویا معمارزاده (سانس سوم)

Share on

Comments