علیرضا قربانی و سالار عقیلی گزینه های جدی برای اجرا در جام جهانی فوتبال علیرضا قربانی و سالار عقیلی گزینه های جدی برای اجرا در جام جهانی فوتبال
Author Name

علیرضا قربانی و سالار عقیلی گزینه های جدی برای اجرا در جام جهانی فوتبال

5 April 2018 News Music 28,753 views

علیرضا قربانی و سالار عقیلی خوانندگان مطرح موسیقی ایرانی همراه با منتخبی از نوازندگان دو ارکستر ملی و ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی در جام جهانی فوتبال روسیه به اجرای برنامه می پردازند.

پیش ازانتخاب این دو هنرمند عالی قدر قرار بود برای خواندن سرود جام جهانی حتما خواننده سنتی انتخاب شود، عقیلی و قربانی نیز هر دو از هنرمندان سنتی خوان این سرزمین هستند ولی قرار است یک خواننده از سبک پاپ نیز انها را همراهی کند، ولی هنوز نامی از او برده نشده است.

این برنامه بر اساس تفاهمنامه بنیاد رودکی و فدراسیون فوتبال اجرا می شود. در این تفاهمنامه قرار است با محوریت فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران کارهای مهمی در حوزه فعالیت های فرهنگی هنری پیش از آغاز جام جهانی صورت پذیرد. ضمن اینکه قرار است در روزهای منتهی به اعزام تیم ملی با حضور اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان و بزرگان فرهنگ و هنر در تالار وحدت آثاری اجرا شود.

علی اکبرصفی پور مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی اسفند ماه سال گذشته در جریان نشست خبری خود اعلام کرد: ترکیبی از دو ارکستر ملی و ارکستر سمفونیک تهران، ۲۵ و ۳۰ خردادماه و ۴ تیرماه شب قبل از بازی‌های ایران در جام جهانی فوتبال در سه شهر اجرا خواهد گذاشت ضمن اینکه تمام قطعات اجرایی ایرانی خواهند بود.

Share on

Comments