کنسرت گروه «دارکوب» با خوانندگی روزبه بمانی کنسرت گروه «دارکوب» با خوانندگی روزبه بمانی
Author Name

کنسرت گروه «دارکوب» با خوانندگی روزبه بمانی

4 March 2018 News Concert 30,276 views

گروه موسیقی دارکوب شنبه شب بار دیگر در تالار وحدت روی صحنه رفت تا نخستین شب از کنسرت زمستانی خود را برگزار کند.

چند قطعه اول با حضور محسن شریفیان و سجاد عرب‌زاده اجرا شد. در ادامه قطعه «رود» از ساخته‌های آرین ملکیان و سولوی عود میثم مروستی اجرا شد و اجرای «ترش رو» بخش بعدی برنامه بود که سجاد عرب‌زاده آن را خواند.

«یک نظر بر یار کردم» در ادامه اجرا شد. در اواسط کنسرت به یک باره با پخش دکلمه نخست قطعه «خون بس» با صدای روزبه بمانی، مهم ترین بخش کنسرت زمستانه دارکوب آغاز شد و روزبه بمانی روی صحنه آمد و قطعه جدید گروه دارکوب «خون بس» که بسیار مورد توجه قرار گرفته است را اجرا کرد.

نخستین اجرای زنده و رسمی روزبه بمانی با سخنان کوتاه او همراه بود:«این اولین اجرای رسمی و زنده من روی صحنه بود و اقعا برایم سخت بود. حالا میفهمم که شما چقدر سختی کشیده‌اید آقای عصار روی صحنه! ولی قطعا هر خواننده‌ای هم این شانس را ندارد که اولین اجرای رسمی و زنده خود را با بهترین‌های مملکت‌اش روی صحنه ببرد. واقعا برای من حضوردرکنار اعضای دارکوب لذت‌بخش بود.»

گفتنی است «جانا» جدیدترین قطعه گروه دارکوب با ترانه و ملودی سجاد عرب‌زاده نیز برای اولین بار اجرا شد و همایون نصیری از انتشار این اثر در هفته‌های آینده خبر داد، در ادامه محسن شریفیان قطعه «لیوا» را اجرا کرد و این بخش از بخش‌های پرطرفدار این کنسرت بود.

مهمانان ویژه‌ی این کنسرت علیرضا عصار و سیامک انصاری بودند.

Share on

Comments