حصین

حصین

  • خواننده
  • شاعر
۱۱٫۲ M ۳۸ اثر در بیپ‌سانگ

بیوگرافی حصین

حسین رحمتی با شهرت (حُصین) متولد ۱۲ مرداد ۱۳۶۶ در استان مشهد است. حصین در نوجوانی، با گروه ۰۵۱ و آهنگ تو زنده میمونی کار خود را آغاز کرد. اعضای اولیه گروه ۰۵۱ حصین، سجاد رجبی مقدم، امیرحسین، کنبین، رضا، مستر کیلر و مبهم بودند و بعدها حسین تهی نیز به گروه پیوستند. به دلیل اینکه اکثر اعضای گروه اهل مشهد بودند نام ۰۵۱ را که از ابتدای کد شهر مشهد گرفته شده بود برای گروه انتخاب کردند.

تنها نماهنگ رسمی منتشر شده از حصین آهنگ چالیم ۲ به همراه موژان وای زد و سامان پی آی بوده‌است. و همچنین در تیزر آهنگ دو به شک شایع که با آهنگ زبر میکس شده حضور پیدا کرده. به گفتهٔ خود حصین میانهٔ خوبی با موزیک ویدیو ندارد.

دیس تراک‌ها و تیکه‌های غیر مستقیم در موزیک، از خصوصیات همیشگی شعرهایی «حصین» به‌شمار می‌رود؛ و همچنین اولین دیس ترک رپ فارس و اولین ترک سیاسی رپ فارس به دست حصین نوشته و پخش شده‌است.

دستگیری در ارمنستان

در فوریه ۲۰۱۳ او و صادق به دلیل حمل ماری جوانا در ارمنستان دستگیر شدند و گزارشی در مورد جرم آنها در شبکه تلویزیونی رسمی ارمنستان پخش شد، حصین با پرداخت جریمه توانست از زندان آزاد شود،[۵]

دستگیری در مشهد

حصین توسط نیروی انتظامی مشهد و با حمله این نیرو به منزلش و ضبط آلات موسیقی و آلبوم‌هایش در روز دوشنبه ۲۴ آذرماه۸۶ به اتهام توهین به مسئولین و تهیه نوارها و ترانه‌های سیاسی دستگیر شد. حصین در حال حاضر مشغول به تهیه آلبوم به نام یاد می باشد که به زودی برای خرید عرضه خواهد شد