یاسر بینام

یاسر بینام

  • خواننده
۵۷۲٫۵ K ۱۲ اثر در بیپ‌سانگ

بیوگرافی یاسر بینام

یاسر ملقب به بینام متولد ششم شهریور ماه و دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی، فعالیت خود را در زمینه موسیقی از سال هزار و سیصد و هشتاد و دو با نوازندگی کیبورد آغاز کرد. به مرور علاقه ی وی به این زمینه هنری افزایش یافته و فراگیری آن را در آکادمی های موسیقی به صورت حرفه ای ادامه داد.

تلاش وی در این بود که نوازندگی انواع سازها را حداقل به صورت تئوری فرا بگیرد و با گذشت زمان علاقه ی او هم به موسیقی بیشتر میشد تا جایی که تمام وقت و فکر او را پر کرده بود و همه چیزهای دیگر برای وی در درجه دوم قرار گرفت..

پیش از شروع فعالیت در زمینه ی موسیقی، یاسر در رده سنی پایین تر به عنوان یک فوتبالیست در یکی از باشگاه ها توپ میزد. اما موسیقی چنان وی را در خود غرق کرد که از فوتبال دست کشیده و تمام وقت و توجه خود را معطوف مسیر تازه نمود.

پس از مدتی وی band نوازی را به صورت آماتور با یکی از گروه های موسیقی راک و بعدها پاپ آغاز کرد. با پیشرفت کار برنامه هایی نیز توسط این گروه اجرا شد. با بالا گرفتن تب رپ، یاسر کار خود را در زمینه آهنگسازی و ساخت بیت رپ آغاز نمود. به صورت اتفاقی یاسر برای نخستین بار به عنوان رپر در یکی از آهنگ ها همکاری داشت که البته تکست رپ به قلم ایشان نبوده است.

با انتشار این آهنگ، اجرای یاسر مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته و مشوقان وی، پی به استعداد او بردند. این استقبال و تشویق جرقه ی ادامه کار برای او بود. وی همکاری خود را با دو گروه رپ آغاز کرد که گرچه سرانجامی نداشتند اما کوله بار تجربه یاسر بدین ترتیب سنگین تر شد